Новини / Рослинництво     07 травня 2019 14:38

НААН готова надати аграріям розробки щодо захисту бджіл від пестицидів

Мінагрополітики та Держпродспоживслужба розробляють ефективний механізм взаємодії, який запобігатиме неконтрольованому використанню ЗЗР та отруєнню бджіл пестицидами. До процесу готові приєднатися науковці НААН України.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

На колегії за результатами роботи Держпродспоживслужби за перший квартал 2019 року та щодо завдань на другий квартал поточного року питання захисту бджіл при застосуванні фермерами пестицидів віднесено до найбільш нагальних.

Читайте: Чим загрожує використання нелегальних ЗЗР і як від них вберегтися: в Україні діє проект

Мінагрополітики заявило про свою готовність оперативно, протягом кількох годин, погоджувати проведення позапланових перевірок підприємств інспекторами Держпродспоживслужби у разі надходження інформації про отруєння бджіл.

Віце-президент НААН України Михайло Гладій  проінформував учасників засідання про готовність науковців Національної академії аграрних наук надавати свої розробки для розв’язання ключових  проблем агросектора, зокрема, і в питанні використання ЗЗР та протидії отруєнню ними бджіл.

Landlord раніше повідомляв про те, що на засіданні Комітету ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин народні депутати підтримали законопроект щодо захисту бджільництва та забезпечення прав власників пасік.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також