Новини    18 червня 2018 10:01

На Житомирщині майже вдвічі скоротилася кількість фермерів, бажаючих отримати компенсацію за доїльні апарати


На Житомирщині майже вдвічі скоротилася кількість сільгоспвиробників, бажаючих отримати компенсацію за доїльні апарати, , повідомляє департамент агропромислового розвитку Житомирської обладміністрації.

«Минулого року 296 домогосподарств Житомирщини отримали відшкодування за доїльні апарати на загальну суму 1,9 млн грн з обласного бюджету. На 2018 рік на цей напрям програми АПК депутати під час сесії виділили 998,1 тис. грн компенсації для 149 господарств за закуплені установки індивідуального доїння», — йдеться у повідомленні.

За умовами програми, фермери отримають компенсацію у розмірі вартості доїльних апаратів, але не більше 7 тис. грн.

Найбільш активно програмою відшкодування скористались фермери Чуднівського та Любарського районів, які подали відповідно 53 та 47 заявок та пакетів документів. Також отримають кошти домогосподарства з Овруцького, Баранівського, Бердичівського, Пулинського, Ружинського, Романівського, Новоград-Волинського, Хорошівського, Черняхівського, Андрушівського, Житомирського, Ємільчинського, Брусилівського та Коростишівського районах.

За даними Державної служби статистики, станом на 1 червня поточного року кількість корів в домогосподарствах Житомирщини склала 87 тис., що на 1,3% більше, ніж у 2017 році.

Як повідомляв LANDLORD, в державному бюджеті на 2018 рік для фермерських кооперативів передбачені кошти на відшкодування 70% від вартості придбаного обладнання.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...