Новини / Кооперативи     24 вересня 2021 20:31

На Запорізькому судноплавному шлюзі хочуть провести капремонт системи осушення камери

Капітальний ремонт системи планується загальною вартістю 21,4 млн грн

Державне підприємство “Укрводшлях” планує провести капітальний ремонт системи осушення камери Запорізького судноплавного шлюзу загальною вартістю 21,4 млн грн.

Планується виконати демонтажні роботи, укладання підлог, внутрішнє оздоблення, ремонт ділянок бетону навколо зливних труб, опор, заміну трубопроводів, антикорозійний захист, а також оновлення електрики. Буде використано близько 15 тонн металу.

Аукціон призначений на 12 жовтня. Кінцевий термін подачі заявок – 11 жовтня. За умовами тендеру, ремонтні роботи необхідно завершити до кінця 2022 року.

Довідка. За даними ДП “Укрводшлях”, станом на 2020 рік технічний стан споруд, їх технічного обладнання та гідротехнічних конструкцій шлюзів Дніпровського каскаду (Київського, Канівського, Дніпродзержинського (Кам’янського) та Каховського) оцінюється як “непридатний до нормальної експлуатації” або “аварійне”.

Згідно з оцінкою підприємства, найскладніша ситуація минулого року була з проходженням на Каховському та Запорізьких шлюзах. Причина – великий річковий трафік і нездатність споруд швидко його обслужити.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Кабмін запропонував 600 млн грн на фінансування шлюзів.

Джерело: ЦТС

Владислава Михайленко, Landlord

Читайте також