Новини    10 травня 2022 14:15

На Запоріжжі російські окупанти вивозять олію

Одне з найбільших бюджетоутворюючих підприємств Пологівського району готувало олію для відвантаження іноземним партнерам

Російські загарбники викрадають українську продукцію з тимчасово захоплених територій Запорізької області. Наразі звідти вивозять олію. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook омбудсмен Людмила Денісова.

За її словами, підприємство готувало для відвантаження іноземним партнерам, які вже відчувають нестачу високоякісної української продукції. До окупації це було одне з найбільших бюджетоутворюючих підприємств Пологівського району.

“Україна є найбільшим у світі виробником та експортером соняшникової олії. З початку російської воєнної агресії експорт зупинився. У Європі вже готуються до дефіциту цього продукту”, – наголосила омбудсмен.

Денісова зазначила, що це порушує Женевську конвенцію 1949 р. про захист цивільного населення під час війни та є воєнним злочином згідно з Римським статутом міжнародного кримінального суду.

Раніше Landlord повідомляв, що світу загрожує найбільший голод з часів Другої світової через війну Путіна – міністерка ФРН.

Олександра Марченко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...