Новини / Технології     17 січня 2019 15:22

На виробництво агророботів за кілька хвилин зібрали півмільйона фунтів стерлінгів

Британська компанія, яка займається виробництвом роботів для АПК, зібрала на проект понад 1,2 млн фунтів стерлінгів за допомогою краудфандингу. Робототехніка буде готова до масштабного комерційного тестування у 2021 р.

Про це повідомляє agroxxi.ru.

Small Robot Company, яка виступає за широке застосування роботів у фермерському господарстві, зібрала понад 1,2 млн фунтів стерлінгів від більш ніж 1200 інвесторів.  Серед них багато представників фермерської спільноти, а також інших людей, які захоплені технологічними інноваціями. Перші півмільйона було зібрано за кілька хвилин після старту громадського онлайн-фінансування.

Фермер Сем Уотсон Джонс, який є співзасновником компанії Small Robot, відзначив, що отримана сума «змінює гру» – дозволяє значно прискорити реалізацію проекту.

Сільськогосподарські роботи, створені компанією, будуть самостійно саджати, підживлювати і прополювати сільгоспкультури.

ЧитайтеКліматичні біженці та знищення Амазонки – що чекає на світ у разі об’єднання Трампа й Болсонару

Прототип Том компанії Small Robot зараз проходить польові випробування на 20 фермах Великобританії. Його характеристики: автономність, геолокація, обхід перешкод, навігація і можливість точного позиціонування об’єктів на карті в межах 2 см.

Його попередниця Вільма, більш рання версія, після польових випробувань і навчання штучного інтелекту, вже може відрізняти пшеницю від інших рослин.

Дік, робот для точного обприскування і нехімічного прополювання, буде готовий до роботи в першій половині 2019 р.

Small Robot Company пропагує використання невеликих роботів замість тракторів з метою:

  • зробити ферми більш прибутковими;
  • підвищити врожайність;
  • поліпшити спосіб виробництва продуктів харчування;
  • мінімізувати застосування хімікатів.

Landlord раніше повідомляв про те, що в Нідерландах розробили робота для збирання солодкого перцю. Він здатний до навчання і за допомогою спеціальних сканерів може визначати ступінь стиглості плодів, розпізнаючи таким чином, який перець готовий до збирання.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також