Новини    26 листопада 2022 13:13

На Волині хочуть створити індустріальний парк з переробки агропродукції


У м. Нововолинськ Волинської області планується створити індустріальний парк, який буде спеціалізуватись на агропереробці.

Про це заявив заступник Голови Комітету з питань економічного розвитку ВРУ Дмитро Кисилевський, повідомило інформаційне управління українського парламенту.

Як зазначив народний депутат, на території парку може бути розміщено 6-7 виробничих майданчиків, склади зберігання та логістичний термінал.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

За його словами, наразі в індустріальний парк уже залучено керуючу компанію, засновник якої підписав з мерією міста договір, що передбачає оренду земельної ділянки на 25 років.

“Поки що ІП в Нововолинську – це пустир посеред поля. Але ця територія приваблива для інвестицій. На межі ділянки є хороша дорога, газ, вода і електроенергія, поруч залізниця. А майбутні резиденти парку отримають ряд стимулів”, – додав Кисилевський.

Серед таких стимулів він назвав звільнення від імпортного ПДВ і мита на купівлю обладнання та звільнення від податку на прибуток на 10 років, а також право міської ради надавати пільги зі сплати місцевих податків.

“Сподіваюсь відвідати Нововолинськ, коли їх Food-кластер в індустріальному парку вже буде мати лінії переробки. Всі можливості для цього є”, – резюмував депутат.

Нагадаємо, на території колишнього цукрового заводу у м. Городенка Івано-Франківської області планують створити індустріальний парк з глибокого перероблення кукурудзи. Відповідний Меморандум підписали депутати Городенківської міської ради, повідомляє elevatorist.

Нагадаємо, поблизу кордону з Польщею відкрили унікальний експортно орієнтований індустріальний парк. Унікальність цього майданчика в тому, що індустріальний парк знаходиться за 20 хвилин від Польщі, а це робить резидентів парку автоматично експортно орієнтованими, бо поряд європейський ринок збуту.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...