Новини    13 листопада 2017 09:44

На виставці Agritechnica-2017 покажуть 2900 зразків техніки


12-18 листопада у німецькому Ганновері проходитиме провідна виставка у світі сільгосптехніки Agritechnica-2017. Протягом семи днів у 23 павільйонах можна буде оглянути 2900 експонатів техніки головних виробників та їхніх розробок для рослинництва.

Приміром, виробник New Holland продемонструє фронтальну косарку-плющилку DiscCutter F320P та задню косарку-плющилку DiscCutter 320P з гідравлічною підвіскою та захистом від каміння. Lemken презентує сівалку Lemken Azurit 9. Її особливість в тому, що насіння в рядку розміщується в шаховому порядку – по технології Delta Raw – що на 70% збільшує площу живлення кожної окремої рослини в рядку, в результаті чого досягається збільшення урожайності до 10%, повідомляє прес-служба компанії.

Німецький виробник кормороздавачів Strautmann презентуватиме першу автономну самохідну версію із системою «розумного контролю» Verti-Q, яка може бути встановлена на будь-який самохідний кормороздавач Verti-Mix SF. Компанія Berthoud представить новий самохідний обприскувач Bruin. Massey Ferguson також відзначиться новинкою – покаже новий тюковий прес-підбирач MF 2370 Ultra HD.

Компанія Versatile представить на виставці три найпопулярніші моделі: потужні гусеничні трактори Versatile 610 DeltaTrack, Versatile 405 4WD і VERSATILE 360 MFWD/Row Crop. Тим часом компанія John Deere уже отримала срібну медаль за інновації на Аgritechnica-2017 за систему баластування задніх коліс трактора EZ Ballast Wheel. Про це повідомляє fwi.co.uk.

Організація UsedTecWorld (UTW), до якої входять найвідоміші світові видання про сільгосптехніку, організує «speed dating» серед дилерів техніки з усього світу. Уперше участь Agritechnica-2017 візьме команда Landlord.

Очікується, що виставку Agritechnica-2017 відвідає 450 000 гостей.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...