Новини    20 липня 2018 18:17

На український ринок виходить світовий виробник насіння


Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont, анонсує вихід глобального бренду Brevant на український ринок. Brevant приєднається до Pioneer у складі портфоліо компанії як преміальний насіннєвий бренд. Про це йдеться у прес-релізі Corteva Agriscience.

Зі слів керівника бізнесу Corteva Agriscience в Україні Сергія Харіна, Brevant та Pioneer  служитимуть основою для насіннєвого бізнесу компанії.

«Ці бренди відрізнятимуться у різних аспектах, включаючи портфоліо продуктів, команду відділу продажів та унікальні рішення для дистриб`юторів. Ми впевнені, що такий підхід в найближчі роки забезпечить стабільне зростання нашої присутності на українському насіннєвому ринку», – пояснив Сергій Харін.

За даними компанії, на початку 2018 року насіннєвий бренд Brevant було представлено фермерам Латинської Америки, Канади та окремих країн Європи. В Україні насіннєві продукти Brevant будуть доступні в низці культур, включаючи кукурудзу, соняшник, а також озимий ріпак.

«DuPont Pioneer та Dow AgroSciences продовжуватимуть виконувати програму, продуктові та сервісні зобов`язання для  існуючих замовлень з насіння. У разі виникнення додаткових питань замовникам та дистріб`юторам потрібно звертатись до представників компанії в регіоні або менеджерів по роботі за клієнтами», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Brevant замінить Dow Seeds і матиме посилене портфоліо задля обслуговування сільгоспвиробників. Новий мультибрендовий підхід дозволить Corteva  Agriscience значно розширити доступ до інноваційної генетики та насіннєвих технологій.

«З новим сміливим планом впровадження мультибрендової стратегії, Corteva Agriscience забезпечить клієнтам більш ширший доступ до інноваційної гермплазми та провідних рішень світового класу. Ми прагнемо поєднати видатні результати здобутку Dow та DuPont і ще  краще обслуговувати наших клієнтів за допомогою диференційованого та посиленого продуктового портфоліо», – прокоментував Ет`єнн Буке, Заступник директора з маркетингу у регіоні Європа, Близький Схід та Африка Corteva Agriscience.

Довідка:

Corteva Agriscience , Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont (NYSE: DWDP), має стати публічною незалежною компанією, коли попередньо оголошений процес роз’єднання завершиться до червня 2019 року. Підрозділ поєднує в собі сильні сторони DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection та Dow AgroSciences. Corteva Agriscience забезпечує виробників в усьому світі найповнішим портфелем у галузі, в тому числі деякі з найвідоміших брендів у сільському господарстві: Pioneer, Encirca, нещодавно представлений Brevant Seeds, а також удостоєні нагород продукти захисту рослин, одночасно представляючи ринку нові продукти надійного портфоліо.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...