Новини    22 червня 2018 09:04

На території мисливського угіддя Донецької області виявлено АЧС


На території мисливського угіддя Краснолиманського Держлісгоспу між населеними пунктами Дронівка та Рудник, Бахмутського району, Донецької області було виявлено 9 трупів диких свиней. Про це інформують у Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

«При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Дніпропетровській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби було виявлено ДНК вірусу африканської чуми», – йдеться у повідомленні.

Крім того, відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області, в урочищі «Китерів» Іршавського УТМР поблизу села було виявлено труп дикої свині. При дослідженні відібраних проб біоматеріалу також було виявлено ДНК вірусу АЧС

В осередках захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

«З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалахів АЧС проведено засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при Бахмутській та Іршавській районних державних адміністраціях, рішеннями яких затверджено плани з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, зон захисту та нагляду», – додали в Держпродспоживслужбі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...