Новини / Фінанси     31 травня 2019 10:17

На розвиток фермерства можна отримати $35 млн: USAID оголосило конкурс грантів

USAID оголосило конкурс грантів, який покликаний прискорити економічний розвиток українських сільських громад та підтримати малі й середні агропідприємства в Україні. Проект передбачає одну угоду про співпрацю загальною сумою $35 млн.

Про це повідомляє Ресурсний центр гурт.

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) очікує на заявки від кваліфікованих некомерційних або некомерційних недержавних організацій для фінансування діяльності за напрямком «Можливості для зростання сільського господарства у сільській місцевості України (АГРО)».

Читайте: Ден Бассі приголомшив заявою про закінчення фермерської землі

Проект USAID передбачає одну угоду про співпрацю загальною сумою $35 млн протягом 5 років. Орієнтовна дата початку фінансування – 30 вересня 2019 року.

Дедлайн подання заявок – 1 липня 2019 р.

Конкурс грантів від USAID-Україна має на меті прискорити економічний розвиток сільських українських громад та підтримати більш продуктивні, сучасні й прибуткові малі та середні агропідприємства, які успішно інтегруються в конкурентні ринки як в Україні, так і на міжнародному рівні.

Завдання високого рівня, які покликаний вирішувати в Україні проект USAID:

  • збільшення прибутковості малих і середніх агропідприємств;
  • розширення доступу малих і середніх агропідприємств до фінансування;
  • створення справедливого і прозорого ринку земель сільгосппризначення;
  • зменшення корупції в сільському господарстві.

USAID наголошує, що не приймає на конкурс заявки від фізичних осіб.

Landlord раніше повідомляв про те, що USAID проводило в березні конкурс грантів у рамках проекту “Підтримка аграрного і сільського розвитку” (“Агросільрозвиток”).

Читайте також