Новини    07 грудня 2021 19:00

На Різдво Велика Британія може лишитись без алкоголю

Британія зіткнеться з різдвяною нестачею алкоголю, якщо уряд не докладе більше зусиль для усунення нестачі водіїв вантажних автомобілів

Транспортні та митні проблеми Великої Британії, а також збільшення витрат на логістику можуть спричини нестачу алкогольних напоїв під час новорічних свят. Про це повідомляє The Guardian.

“Британія зіткнеться з різдвяною нестачею алкоголю, якщо уряд не докладе більше зусиль для усунення нестачі водіїв вантажних автомобілів. Про це повідомила міністру транспорту група з 48 компаній, що займаються виноробством і алкогольними напоями”, – йдеться в повідомленні.

У листі до Гранта Шаппса такі компанії, як Pernod Ricard, Moët Hennessy і Wine Society, зазначили, що зростання витрат і «хаос» ланцюга поставок припиняють доставку вина та спиртних напоїв, підвищуючи ризик того, що запаси супермаркетів закінчаться, а святкові поставки прийдуть із запізненням.

Члени Асоціації торгівлі вином і спиртними напоями (WSTA) повідомили, що імпорт продукції займає в п’ять разів більше часу, ніж рік тому, а обробка дводенних замовлень займає понад два тижні. Витрати на вантажні перевезення зросли приблизно на 7%.

Довідка. Алкогольна галузь не єдина, яка потерпає від кризи на новорічні свята у Великій Британії. Також під загрозою поставки індичок, дерев та іграшок.

Раніше Landlord повідомляв, що в Україні подорожчає алкоголь.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...