Новини    10 липня 2018 11:16

На Рівненщині виявлено АЧС


Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області в ПАТ  «Мирогощанський аграрій» (колишній ДП «Мирогощанський іподром»), що в селі Костянець, Дубенського району, Рівненської області було зареєстровано захворювання та загибель свиней. Про це повідомляє Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

«При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Львівській регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини 03.07.2018 було виявлено ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС)», – йдеться у повідомленні.

У Держпродспоживслужбі заявили, що в осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

«З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Дубенській районній державній адміністрації, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зон захисту та нагляду», – додали у Держпродспоживслужбі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...