Новини / Відновлювана енергетика / Технології     04 червня 2019 13:43

На Приморській ВЕС-2 встановлюють першу вітротурбіну

Компанія ДТЕК ВДЕ розпочала встановлення першої вітротурбіни на Приморській ВЕС-2, що в Запорізькій області. Загалом передбачено встановити 26 турбін General Electric. Будівництво вітрової електростанції потужністю 100 МВт планують завершити восени цього року.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук DTEK Renewables.

Приморська ВЕС розташована поблизу міста Приморськ Запорізької області. Її першу чергу (Приморську ВЕС-1) було підключено до Об’єднаної енергетичної системи України на початку 2019 р. Будівництво другої черги – Приморської ВЕС-2 – планують завершити восени цього року.

Читайте: Як працюють інвестиції у вітрову енергетику (ІНФОГРАФІКА)

Розрахункова економія викидів вуглекислого газу в атмосферу на Приморській ВЕС-1 становить 600–700 тис. т щороку. Компанія відзначає, що ВЕС вироблятиме екологічно чисту енергію. Як відомо, розвиток відновної енергетики спрямований на запобігання глобальним змінам клімату.

Landlord раніше повідомляв про те, що в Херсонській області введено в експлуатацію перші дві черги вітроелектростанції «Овер’янівська» на 14,4 МВт. Загальна потужність ВЕС становитиме  69,3 МВт. Будує станцію компанія «Віндкрафт Україна».

Читайте також