Новини    30 листопада 2021 17:51

На порталі «Дія.Бізнес» з’явилася інформація про земельну реформу

Тепер підприємці отримуватимуть усю актуальну інформацію про можливості для розвитку власної справи й у сфері земельних відносин

Портал «Дія.Бізнес» поповнився новою вкладкою —  «Земельна реформа». Тепер підприємці отримуватимуть усю актуальну інформацію про можливості для розвитку власної справи й у сфері земельних відносин. Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

Інформація розподілена за трьома напрямами: «Я — землевласник», «Я — покупець» та «Я — орендар», де кожен знайде відповіді на актуальні запитання про умови покупки та продажу землі, здачі її в оренду.
Крім того, на цій сторінці детально викладено Порядок реалізації переважного права під час продажу землі. Зібрано рекомендації Мінагрополітики щодо користування земельною ділянкою та щодо її купівлі. А також подано поради, як підготуватися до продажу паю.
“Ми хочемо, щоб українці повністю орієнтувалися в тому, як реалізувати свої базові права: володіти, користуватися та розпоряджатися власною землею. З кожним днем це зробити все простіше, доступніше й зрозуміліше. А тому тисячі українців по всій Україні розпочинають власну справу у сфері сільського господарства, розуміючи, що агро в Україні настільки ж перспективно, як IT, фінанси чи кібернетика”, – йдеться в повідомленні.
Раніше Landlord повідомляв, що 14% власників паїв не знають про відкриття ринку землі.
Владислава Михайленко
Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...