Новини    06 листопада 2021 16:06

На ОПЗ протестують працівники. Вимагають відновити виробництво аміаку та карбаміду

Учасники акції протесту просять Володимира Зеленського «втрутитися у ситуацію на АТ «Одеський припортовий завод»

Близько пів тисячі працівників Одеського припортового заводу вийшли на протест з приводу припинення випуску аміаку та карбаміду на цьому підприємстві.

«18 вересня зупинено виробничі потужності – виробництво карбаміду та аміаку, і з цього часу основні цехи перебувають у стадії капітального ремонту. Працює лише комплекс з перевантаження аміаку. Ми хочемо безпосередньо звернутися до Президента України, щоб він звернув увагу на те, що завод стоїть, і якихось реальних термінів запуску ми поки не бачимо», – заявив заступник голови заводської профспілки Віталій Розмериця.

За його словами, заводчани розраховували, що зупинені 18 вересня виробничі агрегати запустять, як обіцяли керівники ОПЗ, з 1 листопада. Однак договір з компанією, яка виграла тендер на постачання сировини, не підписаний. І працівники підприємства бояться повторення багатомісячного простою, як було у 2018-2019 роках, коли багато фахівців поїхали на роботу за кордон, а в інших були проблеми з зарплатами.

Учасники акції протесту підписали звернення до Президента України, в якому просять «втрутитися у ситуацію на АТ «Одеський припортовий завод» та сприяти відновленню роботи виробничих потужностей підприємства.

Читайте також: Одеський припортовий завод зупинився

Наприкінці вересня сінгапурська компанія Dachex Shipping Pte. Ltd., яка була визнана переможцем відбіркового конкурсу на постачання давальницької сировини ОПЗ, відмовилася укладати договір з підприємством на постачання природного газу.

Дирекція компанії мотивувала це тим, що після підбиття підсумків конкурсу нібито з’ясувала, що не може отримати ліцензію на постачання газу, ідеться в офіційному листі компанії Dachex Shipping Pte. Ltd., скан якого оприлюднив перший заступник директора ОПЗ.

Джерело: Укрінформ

Наталія Софієнко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...