Новини / Фінанси     12 лютого 2019 13:51

На найбільшій виставці органічної продукції Biofach 2019 Україну вперше представлятимуть 29 компаній

З 13 до 16 лютого в Німеччині триватиме одна з найбільших у світі виставок органічної продукції «Біофах (Biofach) 2019». Україну презентуватиме делегація, яку очолюватиме в.о. міністра агрополітики Ольга Трофімцева та 29 компаній.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики.

Площа павільйону цього року порівняно з попереднім знову зросте та становитиме 130 м2. На ньому замість статичної експозиції заплановано створити бізнес-простір. Там можна буде проводити ділові зустрічі, презентації та демонструвати розважальні програми.

ЧитайтеВисокоолеїновий клуб 2019: зростання посівів ВО соняшнику та лідерство України в експорті

Крім того, українські розробники стартапів презентують свої напрацювання в сфері Agritech. А виробники органічних товарів продемонструють власну продукцію в таких галузях як рослинництво, бджільництво, створення органічних добрив та засобів захисту рослин, тваринництво, продукція харчування.

Виставка «Biofach» проводиться вже 30 років. Участь у заході приймають як представники бізнесу, так і громадські активісти, міжнародні фонди, урядові представники держав, сертифікаційні органи.

Як раніше повідомляв Landlord, сільськогосподарський ярмарок «Зелений тиждень» для України відкрив нові перспективи приросту експорту та інвестицій в агросектор. За перші дні роботи захід встановив рекорд відвідуваності – на ньому побувало 400 тис. гостей.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також