Новини    28 листопада 2021 10:00

На Миколаївщині викрили підпільні цехи з виробництва алкоголю

До протиправної діяльності були залучені жителі Миколаєва

На Миколаївщині викрито наймасштабніший підпільний цех з виробництва алкоголю. Наразі затримано двох учасників злочинної групи. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції.

До протиправної діяльності були залучені жителі Миколаєва. Вони налагодили функціонування 4-х підпільних цехів з виробництва алкогольної продукції. Спеціально для цього орендували складські приміщення. Виробничі потужності дозволяли виготовляти до 30 тонн «алкоголю». Крім того, займалися збутом етилового спирту.

Правоохоронці за силової підтримки КОРД провели санкціоновані обшуки у підпільних цехах, за місцем зберігання продукції та у помешканнях фігурантів.  Вилучили 18 000 літрів спирту та готової до збуту продукції, майже 54 тисячі пачок цигарок. Також поліцейські вилучили грошові кошти, обладнання та компоненти для виробництва, «чорнові» записи.

За результатами заходів поліцейські затримали двох учасників злочинної групи в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Трьом фігурантам повідомлено про підозри за ч. 2 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Раніше Landlord повідомляв, що в Україні подорожчає алкоголь.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...