Новини / Рослинництво     10 липня 2022 15:19

На лавандових полях починається збір урожаю

Лаванда в середньому цвіте в період з середини червня до середини липня

В Україні розпочинається збір урожаю лаванди, тому можливість зробити фотосесію в лавандовому полі в цьому році закінчується. Але любителі лаванди мають змогу через соц. мережі замовити саджанці, букети та натуральний сироп в будь-який куточок України.

Про це розповіла власниця лавандової галявини Тетяна Ємельянцева виданню  AgroPortal.ua.

Сім’я Ємельянцевих заснували свою справу у 2015 році висадивши 300 кущів лаванди. Згодом ділянка розширилась ще на 300 кущів.

“Я дуже люблю лаванду. Вона поєднує в собі простоту і вишуканість, колір і аромат, тендітність і стійкість. Перші кущики ароматних квітів садили поряд із будинком. Шукали ті, які б підійшли до нашого клімату, нашої землі. Сорти Манстед, Хідкот, Платінум Ніко — найбільше відповідають моїм уподобанням”, – розповіла Ємельянцева.

Вона зазначила, всі  роботи вони виконують власними силами: доглядають за квітами, прополюють бур’яни, роблять обрізку, впорядковують територію всього саду. Разом із чоловіком, облаштували оригінальні локації для фотографій.

Також на території маєтку проводяться майстер-класи: інструктори з йоги привозять групи для занять та медитації; майстрині-рукодільниці навчають тонкощам своїх ремесел.

Довідка. Лаванду можна використовувати в чаях, купати дітей і самому приймати ванни. Гідролат з лаванди використовують в спреях для обличчя та в косметології. З лаванди виготовляється мед та сироп.

Нагадаємо, Туреччина відпустила судно рф з українським зерном.

Landlord раніше повідомляв, в Україні зібрали перший мільйон тонн зерна нового врожаю.

Марковська Катерина

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також