Новини    08 квітня 2022 14:36

На Херсонщині частково розпочалась посівна

Є проблеми з паливно-мастильними матеріалами, технікою, полями

Фермерські господарства Херсонщини приступили до посівної попри дефіцит пального, тиск з боку російських загарбників, заміновані поля, конфісковану сільгоспвиробничу техніку. Про це кореспонденту Укрінформу повідомив заступник голови Херсонської ОВА Дмитро Бутрій.

“Частина фермерських господарств приступила до посівної. Є проблеми з паливно-мастильними матеріалами. Є господарства, де позабирали техніку (російські загарбники – ред.)”, – зазначив він.

Фермерів змушують приступати до роботи, проте наразі немає інформації, що хтось на таке погодився. Ще є проблема замінованих полів, сказав Бутрій.

“Є питання з поливом. Тому що на сьогодні Північно-Кримський канал – він… не контролюється. У господарствах, які розташовані в районі Каховського магістрального, там наповненість є, полив буде”, – наголосив Дмитро Бутрій.

Заступник голови зауважив, що нічим наповнити рисові чеки – води немає. Також він підкреслив, що наразі не готовий оприлюднювати ніякої конкретної інформації про фермерські господарства та про ситуацію з огляду на безпеку, адже люди працюють на тимчасово захопленій території.

Раніше Landlord повідомляв, що через війну в Україні прогнозується скорочення врожаю зернових на 20%.

Олександра Марченко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...