Новини / Аналітика     10 вересня 2019 09:40

На Івано-Франківщині фермерів навчатимуть заробляти

Як вирощувати овець, розводити равликів та рибу, варити сир, займатися бджолярством, навчатимуть фермерів Прикарпаття. Також приділятимуть увагу навчанню основам маркетингу, аби розширити ринки збуту продукції.

Про це повідомляє Галицький кореспондент.

Вісім панельних тренінгів для мешканців сіл гірської місцевості,  на яких навчатимуть основам розвитку власного бізнесу в галузях бджільництва, скотарства, розведення риби, вирощування равликів, а також сироваріння та вирощування й переробки ягід, відбудуться в рамках проєкту з розвитку сільських територій.

Читайте: Доїльні каруселі, теляче містечко та 13500 літрів молока

Під час навчання також чимало уваги приділять основам маркетингу. На думку Ігоря Мельничука, радника з питань регіонального розвитку Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування, фермерам необхідно навчитися самостійно формувати товарну партію, а також опанувати інші секрети пошуку нових ринків збуту. Задля цього, ймовірно, доведеться об’єднуватися в кооперативи.

Один із учасників проєкту, підприємець Іван Паламарчук із села Копачинці, що на Городенківщині, розповів, що планує надалі розвивати свою равликову ферму. Адже на його продукцію знаний попит, тож фермер планує налагодити постачання равликів до країн Європи – у Швецію, Чехію,  Італію та Францію.

Landlord раніше повідомляв, що в селищі Немішаєве на Київщині заснували перший у країні студентський кооператив в агротехнічному коледжі. Тут одразу навчають заробляти гроші: майбутні фермери варять сир та продають його.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також