Новини    19 червня 2018 06:03

На Харківщині планують зібрати врожай ранніх зернових до початку липня


На Харківщині планують зібрати врожай ранніх зернових культур до початку липня, повідомляє департамент агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації.

«За результатами обстежень посівів сільгоспкультур у господарствах усіх агрокліматичних зон Харківської області встановлено, що найбільш сприятливими для формування врожайності озимої пшениці є північно-західна, центральна лісостепова, північно-східна лісостепова та північно-східна лісостепова зони. Прогнозована урожайність на цих територіях становить 4-5 тонн/га», – йдеться в повідомленні з посиланням на резюме наради в обладміністрації щодо проведення весняно-польових робіт та підготовку до збирання ранніх зернових та зернобобових культур на Харківщині.

Згідно з оперативними даними райадміністрацій, загальна площа посіву зернових культур складає 1,44 млн га, що більше за показник минулого року на 44 тис. га. На жнивах планують задіяти 3 157 зернозбиральних комбайнів. Навантаження на один комбайн складатиме 200 га.

За словами заступника директора департаменту агропромислового розвитку Констянтина Панфілова, сільгосппідприємства області в повному обсязі забезпечені паливно-мастильними матеріалами на весь період збирання ранніх зернових та зернобобових.

Перший заступник голови обладміністрації Марк Беккер наголосив, що жнива потрібно закінчити протягом 10-12 днів, щоб мінімізувати втрати.

Як повідомляв LANDLORD, станом на 12 червня в декількох районах південних областей стартував збір врожаю ранніх зернових та зернобобових культур.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...