Новини / Рейдерство     22 лютого 2022 20:36

На Донеччині підприємець незаконно експортував сільгосппродукції на 605,5 млн гривень

Це завдало державі збитків на 109 млн гривень

У Донецькій області встановлено факти незаконної реалізації сільськогосподарської продукції за межи митної території України на суму 605,5 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба Головного управління ДПС області.

“В ході аналітичного дослідження фахівцями податкової служби Донеччини встановлено факти вивезення за межі митної території України сільськогосподарської продукції, походження якої не встановлено, підприємством, що має ознаки фіктивності, без сплати будь-яких податків та зборів, а також повернення валютної виручки”, – йдеться в повідомленні.

Сума легалізованих коштів – понад 605,5 млн грн, а нанесених збитків держбюджету – 109 млн гривень, адже податки не були сплачені, зазначають в правоохоронних органах.

Матеріали передано до Маріупольського РУП ГУ НП в Донецькій області для прийняття рішення в межах Кримінального процесуального кодексу України.

Раніше Landlord повідомляв, що керівника кіровоградського фермерського господарства підозрюють у самовільному захопленні 48 гектарів землі.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також