Новини    22 лютого 2022 16:56

На Дніпропетровщині планують збудувати молочну ферму з навчальним хабом

Робота над проєктом ферми вже на завершальній стадії

На Дніпропетровщині, у Вакулівській сільській територіальній громаді анонсували будівництво сучасної молочної ферми за допомогою міжнародних фахівців. Планується, що там буде навчальний хаб, де готуватимуть майбутніх фермерів і виробників крафтової продукції, повідомляє пресслужба Дніпропетровської ОДА.

Втілювати задумане Вакулівська громада вирішила спільно з Апостолівською і Девладівською. Вони взяли участь у проєкті зі співробітництва від програми “U-LEAD з Європою”, Асоціації міст України, Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Виграли й отримали можливість скористатися допомогою експертів – найперше у розробленні бізнес-плану та концепції майбутньої ферми.

Зазначається, що робота над проєктом ферми вже на завершальній стадії. Для реалізації проєкту необхідно 24 млн грн. Наразі громада шукає інвесторів та додатково розглядає можливість отримати кошти з Державного фонду регіонального розвитку.

Підприємство хочуть зробити демонстраційним. Там займатимуться переробленням молока, готуватимуть фермерів. Планується, що підтримуватимуть мікро-, малі та середні сільськогосподарські господарства. Попередньо молокозавод вирішили розмістити на території Вакулівської громади, а продукцію реалізовувати під торговою маркою “Фазенда “Вакулівська Балка”.

Нагадаємо, сім’я із села Явкине Баштанського району, що на Миколаївщині подала заявку на приєднання до учасників проєкту “Сімейні молочні ферми”. Це буде перший учасник проєкту в регіоні.

Раніше Landlord повідомляв про те, що катарська компанія хоче збудувати в Україні молочну ферму.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...