Новини    22 березня 2018 11:14

На Дніпрі розпочалась навігація


Поступове відкриття навігації на Дніпрі в 2018 році почалося 20 березня на гідротехнічних спорудах нижнього каскаду – Каховському шлюзі і Запорізькому районі гідротехнічних споруд. Про це повідомляють «Порти України».

«З огляду на складні погодні умови, Міністерство інфраструктури України з розумінням ставиться до потреб бізнесу і з 20 березня починає поступове відкриття навігації з нижнього каскаду Дніпра (Каховський, Запорізький шлюз)», – зазначив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

У Міністерстві інфраструктури визначено дати відкриття та закриття навігації на судноплавних гідротехнічних спорудах Дніпра. Зокрема, навігація на Каховському шлюзі буде здійснюватися з 20 березня по 5 грудня, Запорізькому РГС – з 20 березня по 4 грудня, Дніпродзержинському та Кременчуцькому шлюзах – з 27 березня по 22 листопада, Канівському і Київському шлюзах – з 2 квітня по 15 листопада.

Згідно інформації, навігація на Дніпрі в 2017 році відкрилася в березні і завершилася 16 і 21 листопада на Київському та Канівському шлюзах, 20 грудня – на Кременчуцькому, Дніпродзержинському, Каховському шлюзах і Запорізькому РГС. За даними Державного підприємства водних шляхів «Укрводшлях», кількість минулих шлюзування на Дніпрі судів за період навігації 2017 року збільшилося в порівнянні з 2016 роком на 13% – до 13 408.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...