Новини / Садівництво     25 лютого 2020 15:17

На чому краще заробляти ягідникам – прогноз експерта

Додатковий прибуток українським ягідникам може принести ніша переробки. Заморожені ягоди та фрукти, які вже користуються великим попитом у світі, можуть стати надприбутковим трендом і в Україні.

Про це пише SEEDS за результатами Міжнародної конференції аграрного бізнесу «Збільшення доходів в міжнародній торгівлі», що відбулася в Києві.

Зокрема, добре майбутнє для ніші переробки прогнозує власник ягідної компанії S.B. Frozen Foods Андрій Жуков.  Він зауважує, що споживання ягід у стандартному форматі в Україні доволі невелике. Але змінити таку тенденцію цілком реально, якщо популяризувати нові ягідні тренди, зокрема, заморожені напівфабрикати з фруктів і ягід для виготовлення кондитерських виробів та напоїв. Цей тренд вже здобув популярність в Європі та Америці.

Читайте: По декілька врожаїв ягід на рік: вдосконалення херсонських фермерів

Він каже, що компанія вже готує телепроекти з популяризації цього напрямку спільно з французькими кондитерами, а також шукає партнерів для реалізації продукції.

«Багато продуктів з ягід імпортуються до України, кінцева вартість яких явно вища, ніж готові запропонувати вітчизняні виробники. Фрукти, ягоди – все це наше, українське, все це поруч росте, але цим треба займатися», – підкреслив Андрій Жуков.

Він впевнений, що ніша переробки може принести досить вагомий прибуток виробникам.

Як раніше повідомляв Landlord, фермерський кооператив на Чернігівщині налагодив постачання заморожених ягід до ЄС.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також