Новини / Клімат     26 лютого 2019 13:22

На боротьбу з глобальним потеплінням Австралія виділила $2 млрд. Найбільше отримає агросектор

Уряд Австралії офіційно оголосив про початок програми з боротьби з глобальним потеплінням. Чиновники планують до 2030 року на 26–28% зменшити викиди шкідливих речовин в атмосферу. На перший етап проекту держава виділила $2,2 млрд.

Про це повідомляє «Adoxa».

Найбільше коштів піде на агросектор. Зокрема, на створення новітніх систем захисту рослин, добрив, поливу, освітлення та охолодження. Також кошти виділятимуть на проекти, які зможуть захистити насадження від пожежі або ж узагалі її уникнути.

Читайте: Зміни клімату, неврожай і голод – песимістичний прогноз на 2019-й від Bloomberg

«Ми усвідомлюємо, що маємо справу зі зміною клімату. Австралійці не повинні вибирати між економікою та навколишнім середовищем, тому держава сама виділяє кошти на проекти боротьби з глобальним потеплінням», – заявив прем’єр-міністр Скотт Моррісон.

На виділені кошти створять спеціальний фонд захисту клімату. Установа сповідуватиме урядові принципи кліматичної політики зі зменшення викидів.

Як раніше повідомляв Landlord, рейтинг найбільших небезпек для людства очолили зміни клімату. Такі результати опитування 1500 людей із 26 країн світу, проведеного американським науково-дослідним центром PRC.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також