Новини / Технології     16 жовтня 2019 08:34

На AgroComplex представлять унікальний високоточний дрон для аграріїв

В Україні презентують ексклюзивну модель дрона від компанії DJI, розроблену виключно для сільського господарства. Новий безпілотник дає можливість проведення надточних обмірних робіт та виконання задач щодо точного землеробства.

Валерій Яковенко, співзасновник компанії Drone.UA анонсував новий унікальний високоточний дрон.

У рамках ItCorner 2019 на виставці AgroComplex відбудеться презентація флагманської моделі дрона Phantom 4 multispectral від компанії DJI. Цей дрон призначений виключно для сільського господарства. Він постачається із встановленою мультиспектральною камерою для моніторингу вегетаційних індексів і створенню карт розподілу біомаси по полю. Це перше мультиспектральне рішення від торгової марки DJI, яке поставляється на український ринок і ексклюзивний пристрій від світового лідера ринку безпілотних рішень, який буде представлений у рамках It-Corner.

Читайте: Без ґрунту: в Японії розробили інноваційний спосіб вирощування овочів та фруктів

На сьогодні передзамовлення на пристрій вже розміщені кількома масштабними компаніями в Україні. Новий дрон буде призначений як для проведення обмірних робіт, так і для виконання задач щодо точного землеробства. Модель P4 Multispectral постачається разом з високоточним GPS-приймачем із RTK-технологією, що дозволяє отримувати точність зображення і результуючого матеріалу до одного сантиметра, а також надає можливість проведення надточних обмірних робіт зі створенням карт рельєфу полів.

Особливістю нового дрона є можливість одночасного використання з іншими сільськогосподарськими дронами для обприскування, зокрема з дронами напрямку Agras.

Дрони та їх можливості

  • У рамках виставки буде представлена нова логіка роботи сільськогосподарських дронів. Під час одного виїзду бригади операторів безпілотних технологій буде здійснюватися сканування поля, визначення проблемних зон для внесення засобів захисту рослин і одночасне створення маршрутів для дронів-обприскувачів, які виконують політ відразу ж після вильоту першого дрона. Таким чином, швидкість виконання сільськогосподарських операцій скоротиться, а затрати на логістику будуть зменшені.
  • Уже зараз комплексне використання дронів у сільському господарстві дозволяє зменшити вартість застосування технологій на рівень, що відповідає класичним внесенням засобів захисту рослин за допомогою причепних чи самохідних обприскувачів. При цьому точність внесення виходить вища, і на полях відсутні проходи техніки, що дозволяє зекономити до 4% майбутнього урожаю.

Саме на ItCorner 2019, компанія Drone.UA прагне передати унікальну новинку від DJI у руки фермерів, агрономів, що працюють у сільському господарстві, щоб допомогти їм управляти своїми земельними ресурсами більш ефективно. Приходьте та випробовуйте новий надточний дрон P4 Multispectral вже 29-31 жовтня у МВЦ! Буде видовищно!

Безкоштовне запрошення на It-Corner 2019 за посиланням.

Landlord раніше повідомляв про те, які безпілотники найчастіше використовують агрохолдинги, а також про можливості, які відкриває перед аграріями застосування дронів.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також