Новини / Фінанси     19 лютого 2020 10:06

Милованов обіцяє $10 млрд інвестицій у село до 2024 року

Для створення рівних умов проживання мешканців сільської та міської місцевостей уряд планує вкласти в українські села 10 млрд доларів США прямих інвестицій до 2024 року, заявив Тимофій Милованов, міністр розвитку економіки, економіки, торгівлі та сільського господарства.

Про це повідомляє пресслужба міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Про намір уряду вкласти в розвиток сіл України $10 млрд прямих інвестицій Тимофій Милованов завив на засіданні профільного аграрного комітету Верховної Ради.

Тимофій Милованов разом із своїм заступником Тарасом Висоцьким презентували народним депутатам звіт про результати виконання цілей програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2019 року в аграрному напрямку.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства заявив, що очолюване ним відомство ставить перед собою амбітну мету – створити сильне й успішне село.

Читайте: Фермери купили вітчизняної техніки на 3 млрд грн – Тимофій Милованов

Зокрема, забезпечити аграріям високу заробітну плану та гідні умови життя.

“Для нас як Міністерства важливо, щоб українці мали легальну роботу з гідною оплатою праці. Одне з наших завдань – забезпечити умови, за яких жителі сільської місцевості мають мінімальні відмінності у комфорті життя від жителів міст”, – заявив Тимофій Милованов.

Це можливо завдяки залученню прямих інвестиції в село в обсязі 10 млрд дол. США до 2024 року та створення інструментів сільського розвитку в селах, в тому числі, посилення конкурентоспроможності малих та середніх виробників, додав міністр.

Відповідно до плану роботи уряду, на селі збираються створити 200 тисяч робочих місць, збільшивши кількість фермерських господарств та розвивати малий і середній бізнес.

Звіт міністра аграрний комітет Верховної Ради підтримав.

Landlord раніше повідомляв, що Тимофій Милованов пообіцяв вже найближчими роками до України надійдуть понад $50 млрд інвестицій, особливо в агро та IT-сфери.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також