Новини    20 листопада 2017 14:12

«МТЗ» представив на виставці в Ганновері два нових трактори


На міжнародній виставці AGRITECHNICA 2017 в Ганновері (Німеччина) компанія «Мінський тракторний завод» експонувала 7 тракторів з модельного ряду, що представляє понад 250 найменувань машин.

Серед новинок було презентовано два трактори BELARUS-4522 і BELARUS-622.5. Остання і найпотужніша розробка «МТЗ» — трактор BELARUS-4522 обладнаний двигуном Caterpillar, потужністю 466 к.с., коробкою передач FullPowerShift, роботизованим управлінням навісними с/г агрегатами, системою точного землеробства, автопілотом від Trimble. Використання двигуна CAT має чудовий бонус у вигляді системи телеметрії, завдяки чому господар машини, сервісний центр або виробники трактора і двигуна можуть відстежувати ключові параметри основних систем. Також система телеметрії  нагадуватиме про необхідність проходження технічного обслуговування і заміни витратних матеріалів.

Автоматична коробка передач FullPowerShift 16/8 оснащена перемикачем діапазонів під навантаженням та зменшувачем ходи власної розробки, все елементи якого виконані на висококласній напівавтоматичній лінії Niels-Siemens.

Роботизоване управління навісним обладнанням дозволяє записати ряд операцій, що виконуються натисканням лише однієї кнопки на пульті управління. Це скорочує час на проведення операцій, значно підвищує комфорт і виключає можливість помилки оператора.

Комп’ютеризоване управління в зв’язці з GPS/Glonass дають модливість використовувати всі плюси систем точного землеробства і функцій автопілота.

Ще одна цікава новинка — малогабаритний трактор BELARUS 622.5 відповідає екологічному стандарту Stage 3b з можливістю підвищення до Stage 5, потужністю 66л.с. (Yanmar, Японія). Трактор має сучасний дизайн та поєднує в собі стилістичні особливості на базі моделей тракторів BELARUS 2, 5, 7.

Загалом, за останні два роки «МТЗ» представив понад десять нових моделей тракторів. Серед найбільш цікавих новинок — BELARUS -3525 – трактор потужністю 360 к.с., побудований на базі двигуна Caterpillar. Фактично, це оновлений варіант трактора BELARUS-3522, що позитивно зарекомендував себе раніше, але з встановленими автоматичною коробкою передач FullPowerShift, навігаційним обладнанням і комплексною системою точного землеробства.

1523 Люкс – трактор потужністю 155 к.с., з набором додаткових опцій і поліпшень, таких, як розширений температурний діапазон експлуатації (-40 …. + 50 * С), збільшеною до 5 років гарантією та кабіною підвищеного комфорту.

BELARUS-152 є продовженням серії малогабаритних тракторів малої потужності. Має жорстку конструкцію рами, зберігаючи при цьому можливість гойдання мостів. Це дозволило значно розширити сферу застосування трактора від класичного сільськогосподарського призначення, до комунального і лісогосподарського.

Серія газодизельних тракторів (BELARUS-1221.2GD, BELARUS-92P/GD, BELARUS-82.1GD, BELARUS-320GD) використовують в якості палива дизель і природний газ (метан). Це суттево економить витрати пального.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...