Новини    03 квітня 2018 11:41

«МРІЯ» закупила техніку на $2,8 млн


З початку 2018 року агрохолдинг «МРІЯ» поповнив свій технічний парк 22-ма новими одиницями техніки на суму $2,8 млн. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Виходячи з виробничих потреб, в якості альтернативи самохідним обприскувачам ми придбали шість причіпних, а також 300-сильні трактори для роботи з ними. Перевага в тому, що ми можемо використовувати трактори окремо від обприскувачів під інші техоперації. Що стосується 100-сильних тракторів, то вони закуплені для загальногосподарських цілей і найпростіших операцій в полях з метою заміни морально застарілих МТЗ-82», – прокоментував операційний директор агрохолдингу «МРІЯ» Андрій Григоров.

Компанія закупила шість причіпних обприскувачів Amazone UX6200, сім 300 к. с. тракторів Massey Ferguson 8737, вісім 100 к. с. тракторів CASE IH JX 110 і один 500 к. с. трактор CASE IH Steiger 500.

Техніка закуплена в рамках лізингової угоди з «ОТП Лізинг» терміном на 3 роки. Постачальниками для «МРІЇ» виступили Торговий дім «Агроальянс», ТОВ «АМАКО Україна» і DAT («Дойче Аграртехнік»).

В агрохолдингу діє довгострокова інвестиційна програма з метою відновлення технічного парку. З 2015 року, після переходу під управління кредиторів, Компанія спрямувала вже $29,2 млн на придбання нової техніки.

«Мрія» – вертикально інтегрований агропромисловий холдинг із земельним банком 180 тис. га в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській і Рівненській областях. У серпні 2014 року «Мрія» повідомила про прострочену виплату близько $9 млн процентного доходу і близько $120 млн в рахунок погашення боргу за її зобов’язаннями. Сукупна заборгованість перед усіма фінансовими кредиторами на момент оголошення дефолту агрохолдингу становила близько $1,3 млрд. На початку лютого 2015 року операційний контроль над ним перейшов до кредиторам, які обрали нове керівництво.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...