Новини    05 квітня 2018 12:26

«Мрія» розробила інтерактивну карту медоносних культур


Агрохолдинг «Мрія» запустив першу в Україні інтерактивну карту медоносних культур www.honey.mriya.ua, де відображається інформація про актуальні посівні площі всіх медоносних культур холдингу із зазначенням сорту, прогнозованого періоду цвітіння, планових робіт по обприскуванню та необхідну кількість бджолосімей для якісного запилення. Про це повідомляє агрохолдинг.

«Мета проекту – забезпечити плідну взаємодію аграріїв з бджолярами, допомогти їм організувати логістику між масивами медоносів і налагодити ефективну комунікацію. Завдяки новій розробці бджолярі з Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської областей зможуть отримати доступ до актуальної інформації про понад 60 тис. га медоносних культур, які вирощує агрохолдинг, подати заявку і зарезервувати місця для своїх пасік на певних масивах», – сказано в повідомленні.

Також користувачі інтерактивної карти отримуватимуть SMS-повідомлення про час цвітіння і внесення засобів захисту рослин.

За словами директора з комунікацій та соціальних проектів агрохолдингу Нонни Шмидик, компанія активно підтримує кооперативний рух, і серед створених за підтримки “Мрії” кооперативів значну частку займають саме бджільницькі.

«Агрохолдинг допоміг цим кооперативам із закупівлею обладнання, навчанням, а тепер ще й створив інструмент, який дозволить пасікам ефективно організувати свою роботу, а отже – зібрати більше меду і збільшити свій дохід», – заявила Шмидик.

За даними «Мрії», в Україні працюють понад 400 тис. пасічників, які мають 4 млн вуликів і щорічно виробляють приблизно 100 тис. тон меду.

Як повідомляв LANDLORD, Україна входить в першу трійку найбільших світових експортерів меду. У 2017 році Україна експортувала 67,8 тис. тон меду на суму $133,8 млн.

У березні на Полтавщині розпочався процес створення агропромислового бджільницького кластеру «Меди Межиріччя».

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...