Новини    01 вересня 2023 13:09

МХП завершила збір урожаю ранніх зернових


Компанія МХП завершила перший етап загальної збиральної кампанії. Намолотили 403 тис. т зерна.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби компанії.

У поточному сезоні врожайність ріпаку в МХП склала 4,0 т/га, врожайність озимої пшениці — 6,8 т/га.

“Успіх наших робіт на полях складається з багатьох аспектів, основними з яких є технічне оснащення підприємств та впровадження точного землеробства. Так, всі комбайни, які були задіяні на збиранні ранньої групи зернових, обладнані системою картографування урожайності. Вона дає можливість отримати точну інформацію про строкатість урожайності в межах полів”, — додали в компанії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Довідка. МХП — міжнародна компанія у сфері харчових, агротехнологій та ритейлу зі штаб-квартирою в Києві та виробничими потужностями в Україні та на Балканах (Perutnina Ptuj Group). Дочірні підприємства МХП працюють у Великій Британії, Саудівській Аравії, ОАЕ, країнах Балканського півострова та інших країнах ЄС. Станом на 2021 рік компанія МХП посідає 8 місце у переліку Forbes 100 найбільших приватних компаній України.

Компанія МХП – вагомий гравець на аграрному ринку, виробничі потужності якого охоплюють 12 областей України.  Земельний банк становить 360 000 га, з них під вирощування сільськогосподарських культур – 353 000 га. Важливою складовою агровиробництва МХП є цифровізація та застосування інновацій.

Як відомо, агрохолдинг МХП закінчив минулий рік із чистими збитками у розмірі $231 млн. Для порівняння, у 2021 році чистий прибуток компанії склав $393 млн. Виручка сегмента рослинництва у 2022 році склала $158 млн (2021 р — $188 млн). Зниження на 16% порівняно з аналогічним періодом минулого року відбулося переважно через зменшення обсягів реалізації внаслідок пізнього завершення збиральної кампанії та нижчої врожайності кукурудзи, соняшнику та пшениці

Крім того, щоб зберегти ліквідність для підтримки поточних операцій компанії та підтримки населення країни, Рада Директорів МХП вирішила, що дивіденди не будуть виплачувати, поки в Україні триває війна.

В МХП розпочали посівну озимих культур під врожай 2024 року. Стартували з посіву ріпака на рослинницьких підприємствах агрохолдингу у Вінницькій, Львівській та Сумській областях.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...