Новини    22 лютого 2023 10:02

“Міць. Українська кам’яна”: Спеціальну партію солі із Соледару презентували до річниці війни з росією


До річниці повномасштабного вторгнення держпідприємство “Артемсіль” спільно з фандрейзинговою платформою UNITED24 презентували до продажу спеціальну партію солі. Усі вилучені кошти витратять на покупку сучасних дронів для розвідників.

Про це повідомив глава Мінцифри Михайло Федоров у Телеграм.

Сіль має новий дизайн пачки. Вона називається “Міць. Українська кам’яна”. Її кількість дуже обмежена – у партії лише 100 тисяч пачок по 200 г. Вартість пачки – 500 грн. Її можна придбати в мережі “Сільпо”, а також онлайн на ROZETKA.

Ілюстрацію для спецпартії розробив український дизайнер Артем Гусєв. Він замінив слово “Сіль” на “Міць”, а кам’яну квітку – на тризуб.

З кожної пачки 465 грн перекажуть на формування флотилії дронів-камікадзе для ГУР. Один дрон коштує 700 $. Планують придбати дрони-камікадзе FPV (First Person View), які фактично є  снайперською зброєю. вони можуть влучити з відстані до 8 кілометрів.

“Українські споживачі, як і ми, сумують за пакунками “Артемсолі”, яка стала ще одним символом української сили. Тож ми зв’язалися зі своїми офіційними дистриб’юторами щодо залишків солі. На той час вдалося знайти 20 тонн. 21 лютого ми анонсуємо, що “Артемсіль” повертається в продаж в особливому вигляді з важливою метою“, – зазначає начальник відділу комунікації Володимир Низиєнко.

Як відомо, через атаки росіян добування солі в Соледарі призупинили у квітні 2022 року – вперше з Другої світової війни. Цехи “Артемсолі” згоріли, обладнання знищено, а 2,5 тисячі працівників втратили роботу.

Нагадаємо, на Закарпатті реалізують інвестпроєкт із розробки соляного родовища. Після попередніх геологічних досліджень Буштинського соляного родовища був виявлений колосальний соляний пласт — від 35 до 500 м. Проєкт дозволить розробляти Буштинське соляне родовище та добувати до 150 тисяч тонн солі на місяць методом підземного вилуговування через бурові свердловини з поверхні землі.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...