Новини / Фінанси     17 квітня 2021 12:30

Мінекономіки припинило розподіл коштів програм фінансування фермерів

Функція прийому заявок на отримання коштів за державними програмами підтримки сільгоспвиробників і розподілу бюджетного фінансування переходить до МінАП

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства припинило прийом заявок сільськогосподарських виробників на отримання державного фінансування в рамках програм підтримки агросектору. Компенсація буде розподілена по заявках фермерів, які були подані до березня 2021 року. По це під час вебінару щодо роз’яснення процедури надання державної підтримки на розвиток садівництва, виноградарства та хмелярства заявив заступник міністра економіки Тарас Висоцький.

«15 квітня Верховна Рада ухвалила закон про зміни у державний бюджет, яким передбачене фінансування новоствореного міністерства аграрної політики та продовольства. Таким чином реалізація державної політики підтримки аграріїв передана до Мінагрополітики. Після підписання проголосованого закону у Мінекономіки не буде повноважень приймати відповідні документи і заявникам на отримання державної допомоги треба орієнтуватися вже на подачу документів до МінАП», – пояснив заступник міністра.

ЧитайтеЄвген Заіграєв: Ми кредитуємо господарства із площею до 20 га

Крім того, Тарас Висоцький зазначив, що міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства певний час буде регулярно інформувати про внесення змін до порядку надання державної допомоги та роз’яснювати процедуру подання відповідних документів до Мінагрополітики. Також він нагадав, що у 2021 році фінансування за державними програмами підтримки сільськогосподарського виробництва було збільшено у порівнянні з минулим роком на 700 млн грн – до 4,7 млрд грн.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Мінагрополітики отримало фінансування у розмірі 6,87 млрд грн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також