Новини    28 березня 2022 22:04

Мінагрополітики запроваджує цифрову форму паперових складських документів на зерно

З метою забезпечення стабільного функціонування ринку зерна в Україні Мінагрополітики запроваджує цифрову форму паперових складських документів на зерно

Мінагрополітики наказом від 21.03.2022 р. № 185 змінило порядок ведення основного реєстру складських документів на зерно та зерна, прийнятого на зберігання, і реєстру зернового складу. Документ чинний із 25.03.2022 року.

З’явилась цифрова форма паперового складського документа на зерно, яка визначена як документ, який містить в електронній формі всі обов’язкові реквізити (складської квитанції на зерно, простого та подвійного складського свідоцтва).

Читайте також: Україна почала експорт зерна до Європи

Цифрова форма паперового складського документа на зерно може бути роздрукована на звичайному папері відповідного формату із збереженням форми бланка складського документа на зерно, встановленого законодавством України.

При заповненні обов’язкових реквізитів цифрової форми паперового складського документа на зерно, складського документа на зерно (заставне зерно) у реєстр зернового складу (в електронному вигляді) вносяться відомості з присвоєнням їм порядкового номера про складський документ та зерно, на яке такий документ було виписано.

Також передбачено, що при заповненні обов’язкових реквізитів цифрової форми паперового складського документа на зерно у реєстр зернового складу (в електронному вигляді) вносяться відомості з присвоєнням їм порядкового номера про складський документ та зерно, на яке такий документ було виписано.

Раніше Landlord повідомляв, що члени НААН підготували рекомендації щодо особливостей проведення посівної в умовах війни.

Ліана Мелкковська

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...