Новини    22 червня 2018 13:12

Мінагрополітики: До 2020 року можемо досягти виробництва зерна в межах 70 млн тонн


Україна має достатній потенціал, щоб до 2020 року досягти виробництва зерна в межах 70 млн тонн, а олійних культур – в межах 22 млн тонн. Про це заявив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета під час Третього міжнародного форуму агропромислового інжинірингу.

За його словами, незважаючи на вплив кліматичних змін, гарні результати досягаються завдяки новим високопродуктивним сортам та гібридам, а також застосовуючи сучасні технології вирощування.

«Сьогодні в День поля та Міжнародного форуму, ми маємо чудову нагоду ознайомитись із новітніми українськими та зарубіжними технологіями виробництва сільськогосподарських культур, протестувати аграрну техніку, налагодити ділові контакти та обмінятися досвідом. Радий відмітити, що досягнення аграрної науки є важливою складовою підвищення врожайності культур та отримання понад 60 млн тонн зерна вже 5 років поспіль», – зазначив Віктор Шеремета.

Під час заходу учасників ознайомили із інноваційними рішеннями в технологіях вирощування польових та енергетичних культур, було проведено демо-тести з оцінки відповідності с/г техніки (за гармонізованими європейськими процедурами) для допуску на ринок України, також було проведено демонстраційний показ техніко-технологічних рішень в рамках Міжнародних днів поля в Україні.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...