Новини    08 серпня 2021 17:35

Малі та середні сільгосппідприємці зможуть отримати кредит без застави від «Ощадбанку»

Банк включив у послуги бланкове кредитування малих та середніх сільгосппідприємств рослинницької галузі. 

«Фокус робимо на підприємствах, які займаються рослинництвом. Таких клієнтів у нас переважна більшість», – зазначила Наталя Буткова-Вітвіцька, директор департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу «Ощадбанку».

Отримати фінансування без забезпечення можна на поповнення обігових коштів. Максимальна сума такого кредиту становить 3 мільйони гривень з можливістю збільшення до 5 мільйонів, якщо «Ощадбанк» є єдиним обслуговуючим банком позичальника.

Читайте: В Україні виданий перший кредит на землю

При цьому обсяг виручки позичальника має становити до 200 мільйонів гривень на рік, строк діяльності – понад 5 років. Такий кредит видаватиметься на строк до 2 років.

З початку 2021 року кредитний портфель мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) «Ощадбанку» зріс більш ніж на 2,3 мільярда гривень та становить понад 8 мільярдів грн Клієнтам сегмента ММСБ видано понад 2000  нових кредитів на загальну суму близько 4 мільярдів гривень.

Раніше Landlord повідомляв, що ФАО представила вебсайт, створений для розвитку дорадчих аграрних послуг на сході України.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...