Новини / Трейдинг     21 грудня 2019 13:19

Максим Широков очолив Південну філію АМПУ

Стало відомо ім’я нового очільника адміністрації морського порту Південний. Міністерство інфраструктури України призначило керувати Південною філією АМПУ Максима Широкова, що працює в морській галузі з 2007 року.

Про це повідомляє пресслужба Адміністрації морських портів України.

Відсьогодні начальником Південної філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (адміністрації морського порту Південний) призначено Максима Широкова.

Тим же наказом Мінінфраструктури звільнило з цієї посади попереднього керівника – Віталія Ліпського «у зв’язку з переведенням на іншу роботу».

Максим Широков працює у морській портовій галузі з 2007 року. Починав із Херсонського порту. У 2008-му перейшов до порту «Південний» (що раніше мав назву «Южний»).

Очолював Південну філію ДП «АМПУ» із моменту її створення в 2013 році. З

А з лютого нинішнього року був генеральнимо директором групи терміналів Risoil S. A.

Читайте: Україна в ТОП-3 експортерів агропродукції до ЄС

Порт Південний є лідером з перевалки вантажів серед усіх 13 українських портів, відзначає пресслужба АМПУ.

 «Головним завданням керівника філії буде подальший розвиток порту, збільшення глибин на підхідномуі внутрішньому каналах відповідно до плану розвитку порту.

Також слід сконцентрувати зусилля на розвитку державно-приватного партнерства для модернізації портової інфраструктури, зокрема, з використанням механізму концесії. Максим Широков має необхідний досвід, щоб реалізувати це на своїй посаді», – повідомив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Landlord раніше повідомляв, що АМПУ вп’ятеро обіцяє знизити тарифи на перепустки в порти.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також