Новини    01 березня 2022 17:35

Maersk призупиняє всі контейнерні перевезення в РФ

Призупинення не розповсюджуватиметься на харчові продукти, медичні та гуманітарні товари

Група судноплавних компаній Maersk тимчасово припинить усі контейнерні перевезення в Росію та з Росії у відповідь на санкції Заходу проти Москви після її вторгнення в Україну. Про це повідомляє Reuters.

Призупинення не розповсюджуватиметься на харчові продукти, медичні та гуманітарні товари, заявили в Maersk.

“Оскільки санкції прямо чи опосередковано впливають на стабільність та безпеку наших операцій, нові бронювання Maersk в океані та внутрішній частині країни в Росію та з Росії буде тимчасово призупинено”, – йдеться у заяві компанії.

Компанія обслуговує контейнерні перевезення до Санкт-Петербурга та Калінінграда в Балтійському морі, Новоросійська в Чорному морі, а також до Владивостока та Східного на східному узбережжі Росії.

Довідка. Maersk володіє 31% російського портового оператора Global Ports, який управляє шістьма терміналами в Росії і двома у Фінляндії. Серед акціонерів Global Ports також російська державна атомна компанія “Росатом” і російський бізнесмен Сергій Шискарьов.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв, що Путін оголосив війну Україні.

Тим часом Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що країни Заходу дійшли згоди щодо відключення Росії від платіжної системи SWIFT і почали підготовку до впровадження цієї санкції. 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...