Новини    12 березня 2018 10:09

Львів та Бухарест з’єднає автомагістраль


Про початок практичної реалізації проекту з будівництва швидкісного транспортного коридору через Східні Карпати домовились голови Львівської та Чернівецької обласних рад і керівництво румунського повіту Сучава. Про це у неділю, 11 березня, заявив глава повітової ради міста Сучава Георге Флутур, повідомляє Укрінформ. Планується, що ця ділянка стане частиною шляху яка з’єднає Балтійське море з Чорним.

«У нас відбулася робоча зустріч з делегацією з України, у складі якої були голови обласних рад Чернівців і Львова. Обговорили питання транскордонної співпраці, головне з яких – продовження роботи на рівні робочих груп з метою подальшої практичної реалізації проекту з будівництва швидкісної автотранспортної магістралі через Східні Карпати (Львів-Чернівці-Сірет-Сучава-Пашкань-Бакеу-Фокшань-Бухарест), яка з’єднає Балтійське море з Чорним», – підкреслив Флутур.

За його словами, найближчим часом сторони обговорять фінансову складову проекту. Зазначається, що представники України та Румунії планують звернутися із спільним листом до європейських інститутів для надання фінансової допомоги при будівництві магістралі.

Голова повітової адміністрації звернув особливу увагу на те, що під час зустрічі було досягнуто також домовленості про реалізацію інших важливих для України й Румунії транскордонних інфраструктурних проектів.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...