Новини    23 травня 2018 17:18

LNZ Group вклала $16 млн у придбання «Шпола-Агро Індустрі»


Агрохолдинг LNZ Group витратив $15,9 млн на придбання 100% статутного капіталу товариства з обмеженою відповідальністю «Шпола-Агро Індустрі». Про це повідомляє прес-служба компанії EY в Україні, яка виступила ексклюзивним фінансовим та юридичним консультантом Farm Invest Corporation щодо продажу рослинницького бізнесу в Україні.

«Компенсація у розмірі $15,9 млн була виплачена за 100% частку агробізнесу з земельним банком 8500 га орендованих угідь. Покупцем виступив великий український агрохолдинг Лебединський насіннєвий завод (сільськогосподарське ТОВ «ЛНЗ-АГРО»)», – йдеться у повідомленні.

Пан Фредерік Шавіньї, інтереси якого компанія EY представляла в угоді, зазначив: «Я продав лише частину свого бізнесу, а тепер планую зосередити зусилля на міжнародному розвитку насіннєвого бізнесу ASPRIA Seeds (Research, Development and Marketing)»

У середині травня LNZ Group повідомила про придбання «Шпола-Агро Індустрі». Угода збільшила земельний банк покупця до 70 тис. га. Це дозволило компанії наблизитися до першої 20-ки найбільших сільгоспвиробників країни.

У подальших планах LNZ Group – модернізація придбаних промислових потужностей і збільшення обсягів виробництва.

Основна діяльність LNZ Group – насіннєві посіви, гібридизації соняшнику і кукурудзи. Також компанія вирощує товарну кукурудзу, соняшник, сою, пшеницю, горох.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...