Новини    01 листопада 2021 16:00

LNZ Group відкриває представництво у Центральній Україні

Окрім цього, вже відкрилися представництва у Хмельницькому та Львові

З 1 листопада відкривається представництво LNZ Group у Кропивницькому. Це єдиний регіон у Центральній Україні, де компанія ще не мала свого офісу.

За словами директора представництва LNZ Group у Кропивницькому Євгена Гончаренка, вже набрано команду з чотирьох менеджерів та агронома, який надаватиме агрономічний супровід. Тим аграріям, які не мають достатньо коштів, щоб придбати продукцію, пропонуватимуть вигідні кредитні умови. Також представництво займатиметься закупівлею продукції в аграріїв. 

У планах компанії також відкриття Івано-Франківського представництва, яке відповідатиме за Івано-Франківську область та Закарпаття. Центральний склад макрорегіону знаходиться у Тернополі, з якого поставляються товари на господарства та локальні склади Західного регіону.

Зазначається, що захід України відрізняється від інших регіонів з вегетації культур та посівної компанії: трохи пізніше від інших регіонів починає посів та внесення ЗЗР, тому пізніше починаються відвантаження та постачання клієнтам.

Раніше Landlord повідомляв, що A.G.R. Group хоче розширювати елеватор на Сумщині.

Джерело: Latifundist

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...