Новини / Технології     18 вересня 2019 10:43

Лендлорду на замітку: швидкісний оптичний інтернет для ведення бізнесу

Усе більше фермерських господарств відчувають потребу у швидкісному інтернеті, адже доступ до всесвітньої мережі є одним із ключових факторів розвитку. Часто агрокомпаніям потрібно не лише підключення, а окремий захищений канал передачі даних, можливості збереження інформації в хмарному сховищі.

У західних країнах для цього навіть є окремий термін – Internet of Food and Farm (Інтернет виробництва харчових продуктів). Завдяки надійному інтернет-з’єднанню українські господарства мають можливість впровадження цифрових програм та модернізації виробничого процесу із залученням додаткового обладнання, що керується онлайн. Саме тому українські фермери все частіше підключаються до оптичного інтернету.

Для чого саме використовують фермери високошвидкісні лінії оптичного інтернету?

Один з прикладів його використання – застосування системи «розумне поле», що впроваджується зараз багатьма агрогосподарствами. Саме для цього одному з великих фермерських господарств, з банком земель у Черкаській, Сумській областях, був потрібен високошвидкісний оптичний інтернет.

Проте не просто підключення, а окремий захищений канал передачі даних з мінімальними затримками, який забезпечує передачу великих потоків відео, відзнятого з квадрокоптера, дані про стан посівів. Ще одна з вимог – збереження отриманої інформації в хмарному сховищі, що пришвидшує обробку й унеможливлює її втрату. Все це дозволяє агрокомпаніям миттєво реагувати і впливати на будь-які процеси, поліпшувати якість і обсяги врожаю.

Читайте: 17 тис. грн або 5 років в’язниці: у ВР планують посилити відповідальність за отруєння бджіл

Разом із цим, усі переваги цифрового бізнесу відчутні повною мірою, коли з’єднання високошвидкісне (від 100 Мбіт/с до 1 Гбіт/с), безперебійне і захищене. Тому бажано надавати перевагу фіксованому доступу – мобільний інтернет ще довгі роки не зможе забезпечити таку швидкість підключення, особливо за межами великих міст. Найкращий варіант – це оптичне підключення. Лише широкосмуговий оптичний інтернет гарантує надійний і швидкий інтернет для ведення бізнесу. І є оптимальним варіантом за співвідношенням ціни та якості.

Варто наголосити, що постачальник інтернет-сервісів для агробізнесу повинен мати велику експертизу та надійну мережу, адже підключення фермерського господарства – це не просте підключення споживацького роутера в будинку, а комплексний проект. Насамперед варто поцікавитися, наскільки оперативно провайдер готовий розробити і реалізувати проект саме для вашого господарства з урахуванням кількості точок підключення, місця їх розташування.

Укртелеком системно розвиває цифрову інфраструктуру та покриває всі регіони країни мережею оптичного інтернету, що забезпечує готові магістралі та швидкість підключення там, куди не заходять інші провайдери. Щороку компанія прокладає понад 3 тис. км оптики. З майже 2,3 тис. населених пунктів, де Укртелеком надає послуги доступу до мережі інтернет, понад 1,5 тис. – це села. Компанія модернізує мережу там, де вона вже присутня, і будує нову, де її немає зовсім. Оператор активно співпрацює з фермерськими господарствами задля задоволення їх потреб у доступі до всесвітньої мережі.

Landlord раніше повідомляв про те, що президент України підписав указ про поліпшення доступу до мобільного інтернету на сільських територіях, у невеликих містах і на дорогах. Цим указом затверджено погоджений із регулятором план дій, спрямованих на забезпечення якісного інтернету на території України.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!