Новини / Трейдинг     19 грудня 2018 15:37

Китайські партнери відвідали Україну та підтвердили наміри інвестувати кошти в український бізнес – Новіков

Цього тижня, в рамках реалізації підписаного Громадською спілкою «Аграрний союз України» в Шанхаї Меморандуму, група представників китайської компанії Shaanxi Ouliang Cross Border E-Commerce (EOLIANG) відвідають Вінницьку та Кіровоградську області, де ознайомяться з роботою сільськогосподарських підприємств, які входять в ГС «АСУ».

За словами Голови ГС «АСУ» Геннадія Новікова, це перший дводенний ознайомчий візит представників китайської компанії, спрямований на ознайомлення з можливостями членів союзу.

«Представники EOLIANG підтвердили зацікавленість у розвитку відносин, у тому числі й у напрямку розбудови логістичної сільськогосподарської інфраструктури: елеваторів та заводів з переробки сільськогосподарської продукції», – наголосив Геннадій Новіков.

Наразі, зазначив він, почалася практична робота із сертифікації підприємств, які займатимуться експортом продукції в Китай та підготовки відповідних бізнес-проектів.

«Перш за все, це стосується виробників сої, ячменю, кукурудзи», – додав він.

Він також повідомив, що представники китайської компанії запросили членів ГС «АСУ» ще раз відвідати Китай для того, щоб познайомитися з сучасними аграрними технологіями, які застосовуються в цій країні.

ЧитайтеДержбюджет 2019: на що підуть гроші аграріїв

Нагадаємо, під час візиту делегації ГС «АСУ» в Китай на виставку «China International Import Expo-2018» було підписано Меморандум про взаємопорозуміння з приводу користування перевагами платформи eoliang.com та співпраці у просуванні, маркетингу і торгівлі сільськогосподарською продукцією і продуктами харчування України на ринку Китаю між ГС «Аграрний союз України» та компанією Shaanxi Ouliang Cross Border E-Commerce (EOLIANG).

Меморандум передбачає співпрацю та взаємну допомогу в просуванні, маркетингу та торгівлі виробленими українськими фермерами продуктами харчування та сільськогосподарською продукцією на китайських ринках. Сторони планують створити ефективний обмін ринковою інформацією обох країн, сприяти маркетинговій діяльності, а також розширювати ділові можливості для обох країн.

Раніше пан Новіков закликав владу прийняти стратегічне рішення щодо розвитку України як аграрної експортно-орієнтованої держави.

 

Читайте також