Новини / Логістика     30 жовтня 2019 08:44

Китайська компанія інвестує в Маріупольський порт 1,3 млрд грн

Аграріям Азовського регіону прогнозують здешевлення логістики: у розвиток інфраструктури Маріупольського порту залучають понад 1,3 млрд грн інвестицій.

Про це повідомляє biz.liga.net.

Меморандум про реалізацію в порту Маріуполь інфраструктурного проєкту підписано 29 жовтня між Адміністрацією морських портів України, Маріупольським морським торговельним портом, ТОВ «КОФКО АГРІ Ресорсіз Україна» (входить до складу китайської зернової корпорації COFCO Corporation) і ТОВ «СТТ».

Читайте: Що очікує українську зернову логістику в майбутньому – Валерій Ткачов

У Мінінфраструктури розраховують, що завдяки реалізації інфраструктурного проєкту із залученням 1,3 млрд грн інвестицій вантажопотоки в Маріупольському порту зростуть на 2,3 млн тонн.

За словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, проєкт сприятиме розвитку АПК Азовського регіону, оскільки він зумовить значне здешевлення логістики для агровиробників.

Landlord раніше повідомляв про те, що Херсонський морський торговельний порт буде передано в концесію на 30 років. Розраховують, що за цей період підприємство зможе залучити у свій розвиток 1,4 млрд грн інвестицій від приватного бізнес-партнера.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також