Новини    10 листопада 2023 10:23

Київ став членом альянсу розумних міст G20

G20 Global Smart Cities Alliance – це глобальна спільнота світових лідерів у сфері цифрової трансформації

Київ став членом альянсу розумних міст Великої двадцятки завдяки досягненням у сфера цифровізації, повідомляє пресслужба КМДА.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

G20 Global Smart Cities Alliance – це глобальна спільнота світових лідерів у сфері цифрової трансформації. Приємно, що Київ тепер офіційно один із них, – зазначив заступник голови КМДА і керівник цифрової трансформації Києва Петро Оленич.

Завдяки членству в Альянсі Київ отримає доступ до досвіду, кращих практик і інструментів, які були розроблені учасниками G20.

У КМДА наголосили, що унікальний досвід надшвидкої цифровізації української столиці в умовах війни стане в пригоді багатьом європейським містам.

Оленич висловив вдячність іноземним партнерам за підтримку і наголосив, що Київ і надалі рухатиметься в технологічному розвитку на міжнародній арені.

Нагадаємо, відбудова Києва повинна враховувати еволюцію енергетичної системи Представники World Economic Forum, “Київ Цифровий” та Deloitte провели установчу зустріч, ключовою темою якої було створення у Києві найбільшого енергонезалежного хабу в Центральній та Східній Європі.

У 2020 році в біоенергетичні проєкти в Україні інвестували близько €2 млрд. Про це повідомляє пресслужба Біоенергетичної асоціації України.

Державний банк Укргазбанк за декілька днів організував та випустив документарний акредитив на закупку обладнання біогазового заводу від світового виробника  з Данії. Завод буде виготовлений протягом року та встановлений у місті Ладижин, що у Вінницькій області, на птахофабриці.

МХП планує будівництво другої черги біогазової електростанції потужністю 12 МВт в Ладижині як заводу з виробництва біометану для потреб компанії.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...