Новини    11 квітня 2018 14:03

Кукурудза відновлює втрачені на початку сезону позиції


Несприятливі погодні умови в Південній Америці, де очікується істотне скорочення врожаю кукурудзи та сої, спровокували зростання цін на ці культури. Аналітики «УкрАгроКонсалту» очікують, що кукурудзою в Украіні будуть засіяні площі приблизно на рівні минулого року.

«За лютий-березень поточного року ціни на кукурудзу зросли більш ніж на 20%, зробивши її до кінця березня найдорожчою зерновою культурою серед основних експортних позицій», – розповіла аналітик ринку зернових і олійних культур компанії «УкрАгроКонсалт» Олена Гесова на прес-конференції «Посівна-2018: що вибирає український фермер?» в агентстві «Інтерфакс-Україна»..

Ще на початку сезону кукурудза була аутсайдером за ціною і по рентабельності. Відповідно, прогнозувалося скорочення площ під цією культурою.

Як повідомляв LANDLORD, сильна посуха, яка вразила аргентинські пампаси з середини листопада, змусила виробників сої серйозно скоротити прогнози врожаю сезону 2017-2018. Катастрофою соеводов в Аргентині скористалися фермери в США на Середньому Заході – вони збираються продавати соєві боби, які притримували в сховищах кілька місяців.

Очікується, що Буенос-Айреська зернова біржа консолідує 42 млн тонн сої і 34 млн тонн кукурудзи в сезоні 2017-2018 років в порівнянні з попередніми оцінками в 44 млн тонн і 37 млн тонн відповідно.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...