Новини / Техніка     17 січня 2019 07:28

KUHN показав українським фермерам потужності заводу у Франції

Вітчизняні аграрії відвідали потужності французького заводу з виробництва сільськогосподарської техніки KUHN. Фермери разом з інженерами відвідали цехи та оглянули передові установки.

Про це повідомляє прес-служба KUHN-Ukraine.

Компанія KUHN, заснована 1828 року у Франції, за всі 190 років своєї діяльності працює над створенням сільськогосподарської продукції та модернізацією виробництв. Технологічні рішення компанії дозволяють зменшити витрати під час підготовки ґрунтів до посіву, догляду за ландшафтом, збору кормів та в інших сферах.

Щоб продемонструвати власні можливості та передати досвід, KUHN-Ukraine запросила на французькі потужності українських колег.

До Франції поїхали представники вітчизняного агрохолдингу «BZK Grain Alliance». Організувати поїздку допомогла Група компаній Техноторг.

«Зима для аграріїв – це час подорожей та навчання… Поїздка обіцяє бути насиченою», – йдеться на сторінці «Техноторг».

Як раніше повідомляв Landlord, у листопаді 2018-го українські аграрії могли ознайомитися зі світовими технічними новинками. Зокрема, на Міжнародній виставці сільськогосподарської техніки та обладнання – «ІнтерАгро» 2018 були представлені новітні розробки від провідного німецького виробника Kockerling (посівні комплекси та машини для обробітку ґрунту), датського виробника Hardi (причіпні, навісні та самохідні обприскувачі), фронтальні навантажувачі MST, та трактори відомого італійського бренду Arbos.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також