Новини / Техніка     21 листопада 2018 13:06

Українським аграріям Спектр-Агротехніка пропонує техніку зі світовим ім’ям


На Міжнародній виставці сільськогосподарської техніки та обладнання – «ІнтерАгро» 2018 – компанія «Спектр-Агротехніка» презентувала новинки від брендів зі світовим ім’ям. Зокрема, були представлені новітні розробки від провідного німецького виробника Kockerling (посівні комплекси та машини для обробітку ґрунту), датського виробника Hardi (причіпні, навісні та самохідні обприскувачі), фронтальні навантажувачі MST,  та трактори відомого італійського бренду Arbos.

Крім того, компанія «Спектр-Агротехніка» підписала ексклюзивну угоду про співпрацю з компаніє Solа, відомим Іспанським виробником сівлок PROSEM K, які раніше поставлялися в Україну під іншим брендом. Тепер ця техніка буде поставлятися в Україну напряму під власним брендом Sola, і разом із тим на ринок виводяться новітні моделі із складною рамою, та повним автономним електричним приводом висівних секцій та внесення добрив.

Зі слів продукт – менеджера компанії Олександра Ворони, якісну сільськогосподарську техніку можуть дозволити собі не тільки великі холдинги, але й середні та невеликі господарства. «Наприклад, якщо ми беремо посівну техніку середнього цінового сегменту, то вона  підходить для середнього і дрібного фермера. Ті ж сівалки Solа доступні для середнього фермера, який міцно стоїть на ногах.

Якщо ми вже беремо такі преміум-бренди, як Kockerling, Hardi — це вже банк землі 1500 – 2000 га і вище. Тобто ця техніка якісна, надійна, і ви повинні розуміти, що на ній стоїть і відповідна ціна».

Також Олександр відзначив розгалужену мережу представництв «Спектр-Агротехніка» та «Спектр Агро», яка охоплює майже всі регіони України та надає якісну техпідтримку своєї продукції:

«При запуску кожної одиниці техніки, виїжджає сервіс-інженер, якщо знадобиться – виїжджає менеджер, виїжджаю я, як продукт – менеджер. Клієнта повністю інструктують, що це за техніка, йде передача відповідної технічної документації, проводиться навчання операторів. Загалом, ми тримаємо з нашими клієнтами зв’язок 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Вони постійно на зв’язку з нашими сервісними інженерами, які за потреби оперативно виїжджають до господарства, якщо такої можливості немає –дають повну та інформативну консультацію по телефону.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також