Новини    08 березня 2018 08:11

Креветкова ферма може приносити до 19% чистого прибутку


Креветкова ферма може працюватиме з рентабельністю продажів 18,7%. Тобто, кожне євро доходу буде приносити підприємству майже 19 центів чистого прибутку. Про це повідомили аналітики компанії «Pro-Consulting». Та додали, що для створення такого господарства будуть потрібні фінансові кошти в сумі €330 тис.

«Придбання та налагодження обладнання для ферми займе 45% загального бюджету», – наголошують аналітики компанії «Pro-Consulting».

Як зазначають аналітики «Pro-Consulting», інші кошти підуть на проектування і узгодження проекту – 12,3%; спорудження виробничого приміщення – 10,1%; оборотний капітал для початкового періоду діяльності – 9,6%; доставку і монтаж обладнання – 8,5%; прокладку інженерних комунікацій – 3%; покупку землі – 3%; першу закупівлю мальків – 0,9%.

«Найдорожчою і головною частиною проекту є установка замкнутого водопостачання. Завдяки їй, ферма не буде залежати від зовнішнього середовища і зможе вирощувати креветки, які по корисності і смаковим якостям не відрізняються від виловлених креветок у відкритому морі», – заявили в компанії.

Фахівці повідомили, що споживання морепродуктів українцями зростає.

«В останні роки наші співвітчизники стали вживати їх на 30% більше і придбали в 2017 році близько двох тисяч тонн», – наголошують у компанії «Pro-Consulting».

На думку аналітиків, креветкові компанії  мають право на існування, адже вигоди такого підходу вже оцінили аграрії азіатських країн.

«Перевага полягає в тому, що виробництво на фермах не залежить від примх природи. Підопічним не загрожують ні зміни екологічної обстановки, ні хвороби, ні хижаки. Немає ніяких труднощів з тим, щоб отримати вилов», – повідомляють у компанії.

Як зазначають аналітики, у даний момент 40% креветок, які продаються у світі, вирощені в штучному середовищі.

«Завдяки розвитку технологій, зовсім не потрібно бути морською державою, щоб виробляти морепродукти. Можна просто створити спеціальні ферми, на яких і вирощувати корисних морських тварин», – заявили у «Pro-Consulting».

 

 

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...